Kompleksowa - obsługa firm

Firma Texta.pl to profesjonalna drukarnia reklamowa, dysponująca obszernymi stanami magazynowymi akcesoriów oraz odzieży reklamowej i firmowej. Dzięki temu nasi klienci mają komfort wyboru gotowego już produktu, nie martwiąc się o dodatkowe koszta i dostarczenie nam niezbędnych materiałów. Zgodnie z branżą, w której nasz klient działa, zapewniamy profesjonalne przygotowanie spersonalizowanych produktów, budujących wizerunek marki.
 

Pudełka fasonowe z nadrukiem

Jako producent kartonów fasonowych zapewniamy szeroki wybór spośród różnych kształtów i rozmiarów. Oferujemy pudełka w naturalnym szarym kolorze oraz bielone.  

Pudełka klapowe z nadrukiem

Jako producent kartonów klapowych tworzymy je na wymiar. Dostępność różnych rozmiarów oraz grubości tektury pozwala dopasować opakowanie odpowiednie do konkretnych produktów.

 

Foliopaki z nadrukiem

Personalizowane foliopaki są rozwiązaniem prostym i często wykorzystywanym przez marki e-commerce. To sposób na dodatkowe zabezpieczenie opakowania podczas transportu lub dobra metoda na obniżenie kosztów Twoich wysyłek.

Torby papierowe z nadrukiem

Produkowane przez nas torby, na które nanosimy nawet najbardziej skomplikowane nadruki, to świetne rozwiązanie dla sklepów stacjonarnych czy firm cateringowych. idealne do pakowania materiałów promocyjnych firmy.

 

Dzięki temu nasi klienci mają komfort wyboru gotowego już produktu, nie martwiąc się o dodatkowe koszta i dostarczenie nam niezbędnych materiałów. Zgodnie z branżą, w której nasz klient działa, zapewniamy profesjonalne przygotowanie spersonalizowanych produktów, budujących wizerunek marki.

 

texta

 

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem znakowania, z wykorzystaniem formularza wyceny online, dedykowanego konkretnym produktom dostępnym w asortymencie naszej hurtowni. W profesjonalnym parku maszyn wykonamy nadruki na odzieży reklamowej, torbach czy kartonach, zgodnie z wymaganiami, zapewniając szybką realizację profesjonalnej usługi.